Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.mtstrechy.cz/www/admin/connection.php on line 7
Služby | MT Střechy

Naše služby

Roubenky

Roubenky

Roubenky stavíme z trámů o profilu 25 x 25 cm. U menších staveb je dostačující profil i 20 x 20 cm. Rohové spojení trámů provádíme na klasický rybinový spoj. Hrany trámů, které tvoří spáry, srážíme buď ručně pořízem ,přičemž se zachová přírodní vzhled, nebo strojově ,kde jsou potom všechny spáry stejné. Spáry mezi trámy vyplňujeme izolační minerální vatou.

Konečná úprava spár se provádí spárováním speciální maltou, a to minimálně po dvou letech od výstavby z důvodu sedání a sesychání stavby. U strojově sražených hran se dají spáry vyplnit lištami.

Roubenku Vám postavíme novou, včetně střešní konstrukce, podlah, stropů, podkroví, štítů, oken, dveří i zednických prací. Provádíme i rekonstrukce starých roubenek.

Průběh výstavby: Roubenku si nejdříve připravíme v našich prostorách. Po té celou stavbu převezeme přímo na staveniště, kde ji sestavíme. Zhotovíme konstrukci krovu a celou ji dokončíme.

Tesařské práce

Tesařské práce

Realizujeme krovy na rodinné domy, pergoly, altány, zimní zahrady nebo garážová stání. Provádíme opravy a rekonstrukce všech typů dřevěných konstrukcí. Zajišťujeme také dodávku a montáž příhradových vazníků. Většinu tesařských konstrukcí, včetně nátěru, si připravíme v našich prostorách a u zákazníka probíhá už jen finální montáž. Odpadá tím manipulace s materiálem na stavbě, a tím také spousta nepořádku.

Pokrývačství

Střechy

Specializujeme se převážně na montáž betonových, pálených a asfaltových krytin (Bramac, KM Beta, Tondach, asfaltové šindele a pásy IKO). Pokládáme i krytiny typu Eternit, plechové krytiny či plastové šindele.

Půdní vestaby

Půdní vestavby

Půdní vestavbou chceme získat další obytný prostor. Celou realizaci lze samozřejmě udělat citlivě, aniž by stavba utrpěla. Musíme ovšem dobře zvážit způsob zateplení, osvětlení, úpravy krovu a také únosnost stropu, kterému novým provozem přitížíme. Velmi důležitá je tepelná izolace a dobře zvolený způsob odvětrání střešní konstrukce. Tepelná izolace nám nechrání podkroví pouze proti chladu v zimě, ale také proti horku v létě.

Stěny a stropy se dají obložit sádrokartonovou konstrukcí, palubkami nebo kombinací obou způsobů. Záleží na vkusu každého z nás. Podlahy mohou být z masivního dřeva (smrk, borovice, dub) nebo z velkoformátových desek, ze kterých je podlaha připravena k položení plovoucích podlah, koberců nebo PVC.

Kompletní půdní vestavbu jsme schopni zrealizovat na klíč, včetně všech potřebných rozvodů (topení, voda, elektřina).

Truhlářské práce

Truhlářské práce

Naše společnost disponuje vlastní truhlárnou v sídle firmy.

Vyrábíme a montujeme okna, vchodové a interiérové dveře, samonosné schodiště, obklady betonových schodišť či vestavěné skříně. Veškeré naše realizace jsou individuální zakázkové práce na míru.

Stavebně truhlářské práce: Dřevěné obklady, podlahy na terasách z exotických dřevin, vjezdová vrata a brány, balkonové zábradlí. K nátěrům dřeva používáme tenkovrstvé lazury, PU laky a vodové laky od firmy MILESI.

Zednické práce

Zednické práce

Provádíme odkopávky, drenáže, vyzdívání a opravy zdí, omítky, štuky, betonáže podlah, věnců apod. Veškeré zednické práce realizujeme na klíč.